Detail akce

Pepe Jeans & Dua Lipa

Pepe Jeans, legendární britská značka denimové módy s potěšením oznamuje nové partnerství s Duou Lipou, jednou z nejúspěšnějších hudebních umělkyň a stylových ikon své generace. Dua Lipa kráčí ve stopách módních ikon a hollywoodských hvězd a ujímá své nové role tím, že září v kampani Pepe Jeans Jaro/Léto 2019, kterou nafotil David Sims.

 

Ve svých 23 letech Dua Lipa dobývá hudební svět a pro miliony svých fanoušků se stala módní ikonou. Poté, co v roce 2017 vydala své debutové album ‘Dua Lipa’, se zapsala do historie, když byla nominována v pěti kategoriích udílení cen britské populární hudby Brit Awards 2018 – stala se tak první ženou, která získala tolik nominací. Byla jí udělena cena pro ‘Nejlepší britskou sólovou interpretku’ a pro ‘Britský objev roku’. V posledních dvou letech je Dua Lipa také nejvíce streamovanou interpretkou na světě.

 

Dua Lipa a značka Pepe Jeans se k sobě perfektně hodí v mnoha směrech. Obě se narodily v Londýně a staly se symboly osobitého britského stylu. Dua Lipa byla fanynkou reklamních kampaní značky už jako teenager, dlouho předtím, než se se značkou Pepe Jeans spojila.

 

„Dua Lipa je jednou z nejrychleji stoupajících světových hvězd a má styl, který se perfektně hodí k DNA značky Pepe Jeans“ říká Mark Blenkinsop, marketingový ředitel. „Tato spolupráce znamená pro značku Pepe Jeans nový milník, očekáváme posílení přítomnosti značky v Evropě a hledáme strategický růst na nových trzích, rok 2019 slibuje, že bude pro Duu Lipu i pro Pepe Jeans vzrušující, jelikož vyhlásíme několik iniciativ, které nadchnou a zaujmou zákazníky a B2B zákazníky”

 

Úvodní kampaň nafotil David Sims, britský fotograf, který začínal svou kariéru fotografováním hudebních ikon, jako například Davida Bowieho, skupiny Nirvana, Bjork a Courtney Love a pracoval pro módní časopisy včetně VogueThe Face a i-D.

 

 

 

Informace o obchodu

Dnes otevřeno od 10:00–19:00

Webové stránky: www.limeconcept.cz/portfolio-item/geox/
Otevírací doba: Po-So 09:00–20:00
  Ne 10:00–19:00
Kontaktujte nás_:
Zobrazit polohu na mapě

Aktuální seznam akcí

Zářijová inspirace z ALOve

ALOve

Dýňové speciality ve Vapianu

Vapiano

Vědomá volba v dm: bio potraviny

DM Drogerie Markt
Zobrazit aktuální akce Nahoru Zobrazit již proběhlé akce

Mapa obchodů galerie Myslbek

Zobrazit mapu

NG Myslbek

Na Příkopě 19-21, Ovocný trh 8
Praha 1 - 110 00

Zobrazit mapu

Zobrazit Kontakty

Otevírací doba

Galerie 08.00 - 22.00 Obchody 09.00 - 20.00
Neděle 09.00 - 22.00 Neděle 10.00 - 19.00

Jak k nám?

Metrem:

Můstek - trasa B (žlutá) nebo A (zelená)
Náměstí republiky - trasa B (žlutá)

Tramvají:

Václavské náměstí - linka 3, 9, 14, 24
Náměstí republiky - linka 8, 14, 26