Detail akce

Nová kolekce H&M STUDIO

21. 3., 9.00. V ten moment bude výhradně v prodejně H&M v Myslbeku dostupná nová kolekce — H&M Studio, určená jaru a létu. Převratnost edice dokládá skutečnost, že ji tato módní značka poprvé nepředstaví na Fashion Weeku v Paříži. Rozhodla se pro speciální projekt, který se odehrává v Arizoně.

 

Klíčoví módní influenceři a zástupci nejdůležitějších fashion magazínů z celého světa se připojí k H&M v rámci třídenního výletu do úžasné a inspirující pouště Sedona v americké Arizoně. Právě tam bude kolekce H&M STUDIO postupně odhalena v nových, odlišných kontextech pomocí fiktivního příběhu a řady vzrušujících událostí. 

 

Múzou celé kolekce je okouzlující nomádka, která cestuje po světě. Kolekce je nekompromisní a strhující, využívá kombinace elegantních, velmi ženských kousků, které přitáhnou pohledy, s kousky více sportovně laděnými.


Základními pilíři kolekce jsou velmi volné bílé bavlněné košile a další pohodlné oblečení ve stylu safari – tuniky, sarong sukně či khaki bundy. V kolekci nechybí ani glamour kousky, jako flitrovaná sukně či mini šaty, šátek s nápadným zebrovaným vzorem, duhové šaty se šňůrovými detaily, nebo taky hedvábný pyžamový oblek.


Klíčovým prvkem jsou šaty s potiskem v duhových odstínech, který byl inspirován barvami minerálních jezer v Utahu. Sestavu dotváří velmi zajímavé a originální doplňky - jednoduché ploché sandálky, které můžete kombinovat se všemi kousky z kolekce, nebo velmi elegantní a zároveň sexy zebrované plavky v celku přes rameno.


„Při navrhování kolekce pro jaro/léto 2019 jsem chtěla zachytit mix osobního kouzla a přírody v jeho nejdivočejší formě,“ říká Geraldine Saglio, proslulá stylistka a fashion
editorka francouzského VOGUE, která stála na čele designerského týmu H&M.

 

Vedle filmů Divoch z roku 1975 nebo fashion story s modelkou Veruschkou, kterou pro Vogue připravil Franco Rubartelli v roce 1968, jí byly inspirací malby surrealisty Maxe Ernsta. Jeho brilantní arizonské krajiny jsou plné nádherných barev, které na sobě budou nosit i šťastné držitelky jednotlivých kusů z kolekce H&M Studio.


Kolekce bude dostupná také on-line.

 

 

 

Informace o obchodu

Dnes otevřeno od 9:00–21:00

Webové stránky: www.hm.com
Otevírací doba: Po-So 9:00–21:00
  Ne 10:00–19:00
Kontaktujte nás_:
Zobrazit polohu na mapě

Aktuální seznam akcí

Květnové tipy na dárek z ALOve

ALOve

Chřestové menu v Pizza Coloseum

Pizza Coloseum

Chřestové speciality ve Vapianu

Vapiano
Zobrazit aktuální akce Nahoru Zobrazit již proběhlé akce

Mapa obchodů galerie Myslbek

Zobrazit mapu

NG Myslbek

Na Příkopě 19-21, Ovocný trh 8
Praha 1 - 110 00

Zobrazit mapu

Zobrazit Kontakty

Otevírací doba

Galerie 08.00 - 22.00 Obchody 09.00 - 20.00
Neděle 09.00 - 22.00 Neděle 10.00 - 19.00

Jak k nám?

Metrem:

Můstek - trasa B (žlutá) nebo A (zelená)
Náměstí republiky - trasa B (žlutá)

Tramvají:

Václavské náměstí - linka 3, 9, 14, 24
Náměstí republiky - linka 8, 14, 26