Detail akce

Lucky Numbers & Letters v ALOve

Přitáhněte si do svého života štěstí s kolekcí LUCKY NUMBERS. Čísla se objevují v životech každého z nás. Jen některá však pro nás mají výjimečný význam. Magické datum nebo vaše šťastné číslo? 

 

Objevte magický svět čísel náramků a náhrdelníků ALOve s jemným řetízkem z bílého, žlutého nebo růžového zlata, kterým dominují čísla dle vašeho výběru zdobená decentním briliantem. Sám velký otec čísel Pythagoras zkoumal speciální vibrující energii čísel, která se každého z nás osobně dotýká a má na něj určitý vliv. Darujte sami sobě nebo své blízké osobě šperk s oblíbeným číslem, které jim do života přinese to pravé štěstí. Na jemný řetízek můžete zachytit i své osudové datum, které budete mít vždy u sebe a nikdy na něj nezapomenete. Datum svatby, narozenin, narození dítěte a další výjimečná čísla by měla být neustále na očích.

 

Nebo se nechte unést do světa magických písmen, která v sobě skrývají speciální význam. Vyberte si náramek nebo náhrdelník z naší kolekce LETTERS s přívěskem, ve kterém se skrývá nějaká vaše výjimečná vlastnost, slovo nebo třeba jméno milované či blízké osoby. Jedná se o jednoduchá písmena, a to co je za nimi, víte jen vy.

 

Buďte originální a noste na krku písmenka. V dnešní době se trendy mění každou chvilku. S nadčasovým šperkem ALOve ale rozhodně nešlápnete vedle. Jemný, však velmi pevný řetízek z bílého, žlutého nebo růžového zlata s dominantním písmenkem dle vašeho výběru vám bude při každém pohledu na luxusní klenot připomínat to, co za určitou iniciálou stojí.

 

 

Informace o obchodu

Dnes otevřeno od 09:00–20:00

Webové stránky: www.alove.cz
Otevírací doba: Po-So 09:00–20:00
  Ne 10:00–19:00
Kontaktujte nás_:
Zobrazit polohu na mapě

Aktuální seznam akcí

Květnové tipy na dárek z ALOve

ALOve

Chřestové menu v Pizza Coloseum

Pizza Coloseum

Chřestové speciality ve Vapianu

Vapiano
Zobrazit aktuální akce Nahoru Zobrazit již proběhlé akce

Mapa obchodů galerie Myslbek

Zobrazit mapu

NG Myslbek

Na Příkopě 19-21, Ovocný trh 8
Praha 1 - 110 00

Zobrazit mapu

Zobrazit Kontakty

Otevírací doba

Galerie 08.00 - 22.00 Obchody 09.00 - 20.00
Neděle 09.00 - 22.00 Neděle 10.00 - 19.00

Jak k nám?

Metrem:

Můstek - trasa B (žlutá) nebo A (zelená)
Náměstí republiky - trasa B (žlutá)

Tramvají:

Václavské náměstí - linka 3, 9, 14, 24
Náměstí republiky - linka 8, 14, 26