Detail akce

Fashion Lounge s Veronikou Arichtevou

Blíží se Fashion Lounge - s Veronikou Arichtevou

 

Kompletní kolekce jaro/léto pohromadě. A navíc se zasvěceným výkladem lidí, kteří jsou spojeni s předními módními značkami v nákupní galerii Myslbek. Zdaleka nejen to na vás čeká ve čtvrtek 11. dubna od 16:00. Na akci Fashion Lounge navážou od 12. do 14. dubna oblíbené nákupy Shopping Fever.

 

Během Fashion Lounge brandy jako Karl Lagerfeld, Odd Molly, Pinko, NEXT, Guess, Patrizia Pepe (FADE), H&M, T.M.Lewin, Pepe Jeans, BREE a další představí v celé šíři své kolekce jaro/léto 2019. Ambasadorkou celé akce je známá česká herečka a instagramerka Veronika Arichteva. Program zahájí už ráno prodej nových kolekcí H&M zaměřených na udržitelnou módu šetrnou k přírodě. Pouze na Myslbeku bude k dostání kolekce H&M Conscious Exclusive. Zároveň bude uvedena do prodeje i hlavní jarní kolekce, která je taktéž vyrobena z udržitelných materiálů. 

 

Všechny obchody v pasáži Myslbek budou mít prodlouženou otevírací dobu do 22:00. Přítomni budou i zástupci módních obchodů, fashion stylisté a merchandise stylisté jednotlivých značek. Těšit se od 16:00 do 22:00 můžete nejen na Veroniku Arichteva, ale také na Martinu Pártlovou, stylistu Jano Kimáka, mikromága Štěpána Šmída, zpěvačku Adélu Částkovou a zahrají také electroswingoví DJs Papa Django a Swing Thing. Program, kterým návštěvníky provede moderátorka Iva Kubánková, slibuje rozhovory s hosty a fashion odborníky, exkurzi do světa současných módních trendů i elegantní hudební doprovod. K dispozici bude stylové pohoštění, speciální dekorace a posezení pro všechny. Vstup je zdarma.

 

Program (pro zvětšení klikněte na obrázek)

 

Veronika Arichteva

 

H&M Conscious Exclusive

 

Během Fashion lounge a dalších paralelních akcí Shopping Fever @ Myslbek 2019 bude dne 11. dubna 2019 pořizován audiovizuální záznam a dokumentace určené pro on-line a off-line kanály MYSLBEK, akciová společnost. Účastníci berou na vědomí, že se mohou stát součástí těchto audiovizuálních materiálů. Dokumentace nebude postupována třetím stranám a bude s ní nakládáno v souladu s platnou legislativou ochrany osobních údajů (GDPR). Detailní informace na www.ngmyslbek.cz.

Pro pořizování fotografií v případě reportážní fotografie zobrazující průběh akce, bez zachycení podobizny jednotlivých osob, využíváme zpravodajské licence, ke které není třeba souhlasu. K pořizování fotografií zobrazující jednotlivé fyzické osoby vzhledem k nemožnosti získat individuální souhlasy od širší veřejnosti během této akce využíváme konkludentního souhlasu. To znamená, že:

  •        v případě, že fotografování neodmítnete a tedy souhlasíte, máte zároveň právo svůj souhlas odvolat. Právo odvolat souhlas můžete uplatnit u správce, a to v průběhu akce u fotografa, organizátorů a poté kdykoli písemně, a to zasláním e-mailu na info@ngmyslbek.cz nebo dopisu na následující kontaktní adresu: NG MYSLBEK, Na Příkopě 19-21, Ovocný trh 8, Praha 1 - 110 00;
  •       v případě, že s fotografováním nesouhlasíte, máte právo souhlas s fotografováním odmítnout v průběhu akce u fotografa.

Podrobnější informace týkající se zpracování osobních údajů je možné získat u organizátorů akce a na webové adrese: www.ngmyslbek.cz

Výpis ostatních akcí v Myslbeku

Zobrazit aktuální akce Nahoru Zobrazit již proběhlé akce

Mapa obchodů galerie Myslbek

Zobrazit mapu

NG Myslbek

Na Příkopě 19-21, Ovocný trh 8
Praha 1 - 110 00

Zobrazit mapu

Zobrazit Kontakty

Otevírací doba

Galerie 08.00 - 22.00 Obchody 09.00 - 20.00
Neděle 09.00 - 22.00 Neděle 10.00 - 19.00

Jak k nám?

Metrem:

Můstek - trasa B (žlutá) nebo A (zelená)
Náměstí republiky - trasa B (žlutá)

Tramvají:

Václavské náměstí - linka 3, 9, 14, 24
Náměstí republiky - linka 8, 14, 26