Detail akce

Zamakali jsme pro Terezku

Celý listopad a prosinec jsme v Xplore Fitness makali pro nevidomou Terezku a jejího vodícího psa. Výsledek? 3 100 kilometrů, což znamená 31 000 Kč.

 

Fitness centrum Xplore Fitness, náš soused z ulice Na Příkopě, umožnil cvičit na trenažérech zdarma. To pomohlo tomu, že se do tohoto dobročinného projektu zapojily desítky odhodlaných sportovních nadšenců z řad zaměstnanců kanceláří v Myslbeku. 

 

Princip charitativní akce byl jednoduchý. Každý uběhnutý či ujetý kilometr v Xplore Fitness měl hodnotu 10,- Kč z rozpočtu Myslbeku. Celková částka pak putovala na konto nadace Vodící psi srdcem. Ta se stará o výcvik labradorských retrívrů, kteří jsou nejlepšími parťáky pro integraci zrakově znevýhodněných spoluobčanů do světa vidoucích lidí. Labradoři jsou voleni jako nejlepší vodící psi pro svou milou a oddanou povahu.

 

Stejně jako na jaře šlo o vodícího psa pro mladou, sympatickou Terezku. V současné chvíli probíhá speciální výcvik mladého labradora Marvina, který by měl zhruba do roka vystřídat ve službě staršího parťáka Donalda. Právě na speciální výcvik nového labradora se pořádala celá naše charitativní akce zahrnující jak jarní, tak zimní edici cvičení.

 

Jak řečeno, v listopadu a prosinci se do akce zapojilo mnohem více zaměstnanců firem z Myslbeku než v květnu. Podařilo se našlapat 3 100 kilometrů, takže Terezce bude nápomocných 31 000 Kč.

 

Nejvíce kilometrů naběhali zaměstnanci firem Plzeňský prazdroj/ASAHI, JLL a ČSOB Private Banking. Vítězové byli za svůj dobročinný výkon odměněni. První výherce s překonanými 650 km získal roční členství zdarma, druhý oceněný získal 3měsíční členství zdarma a třetí měsíční členství zdarma.

 

Velké díky patří každému, kdo aspoň pár kilometry pomohl celkovému kvalitnímu výsledku. Další dávku motivace k pohybu vám nabídneme na podzim tohoto roku.

 

Výpis ostatních akcí v Myslbeku

Zobrazit aktuální akce Nahoru Zobrazit již proběhlé akce

Mapa obchodů galerie Myslbek

Zobrazit mapu

NG Myslbek

Na Příkopě 19-21, Ovocný trh 8
Praha 1 - 110 00

Zobrazit mapu

Zobrazit Kontakty

Otevírací doba

Galerie 08.00 - 22.00 Obchody 09.00 - 20.00
Neděle 09.00 - 22.00 Neděle 10.00 - 19.00

Jak k nám?

Metrem:

Můstek - trasa B (žlutá) nebo A (zelená)
Náměstí republiky - trasa B (žlutá)

Tramvají:

Václavské náměstí - linka 3, 9, 14, 24
Náměstí republiky - linka 8, 14, 26