Detail akce

Dárky vám zabalíme zdarma

Dárky vám zabalíme zdarma. Vy můžete pomoci Paměti národa!

 

V Myslbeku i letos budeme balit dárky zdarma. A opět s charitativním přesahem. Peníze věnované vámi a s naším příspěvkem poputují na účet obecně prospěšné společnosti Post Bellum. Ta stojí například za známým projektem Paměť národa.

 

Letos vás potěšíme hned třemi druhy designového balicího papíru - každý z geometrických motivů vychází z tvarosloví budovy nebo prvků na fasádě. Věříme, že oceníte luxusní papír i aranžérské služby profesionálního studia. Jeho stánek najdete na pasáži v přízemí, mezi obchody FADE a Barbour.

 

Celá akce potrvá od 1. do 24. prosince. Jedinou podmínkou pro zabalení dárku je nákup nad 500 Kč v jakékoliv prodejně v Myslbeku. Limitem jsou 3 zabalené dárky na osobu denně, pro které je třeba předložit účtenky v souhrnné hodnotě přes 1 500 Kč.

 

Vybírat budete moci z těch 3 motivů:

 

______________________________________________________________________________________________________________

O Post Bellum

Post Bellum od roku 2001 vytváří nejrozsáhlejší pamětnickou sbírku v Evropě přístupnou on-line: Paměť národa. Dokumentuje příběhy letců RAF, bojovníků od Dukly či Dunkerku, obětí holocaustu, politických vězňů, ale i členů komunistické strany, StB a Lidových milicí. Vypráví jejich svědectví v dokumentárních filmech, médiích a knihách. Poutavé příběhy pravidelně vysílá například Český rozhlas.

 

Sbírka Paměť národa obsahuje více než osm tisíc svědectví a disponuje téměř 70 000 fotografií. Post Bellum však nezůstali „jen“ u sbírky a šli ještě dál. Začali vnášet osobní svědectví pamětníků do výuky základních a středních škol. Tak vznikl projekt Příběhy našich sousedů, který čítá 75 zapojených měst, skoro 3000 studentů a 760 pamětnických příběhů.

Výpis ostatních akcí v Myslbeku

Happy Socks: nově otevřeno

Zobrazit aktuální akce Nahoru Zobrazit již proběhlé akce

Mapa obchodů galerie Myslbek

Zobrazit mapu

NG Myslbek

Na Příkopě 19-21, Ovocný trh 8
Praha 1 - 110 00

Zobrazit mapu

Zobrazit Kontakty

Otevírací doba

Galerie 08.00 - 22.00 Obchody 09.00 - 20.00
Neděle 09.00 - 22.00 Neděle 10.00 - 19.00

Jak k nám?

Metrem:

Můstek - trasa B (žlutá) nebo A (zelená)
Náměstí republiky - trasa B (žlutá)

Tramvají:

Václavské náměstí - linka 3, 9, 14, 24
Náměstí republiky - linka 8, 14, 26