Nákupní galerie Myslbek - Akce v Myslbeku - Nákupní galerie, která má styl

Akce v Myslbeku

dobro-ty
19

Dobro+ty v Myslbeku

Zastavte se 19. května v pasáži Myslbek a kupte si dobrou snídani nebo něco ke svačině. Tento den tam totiž budeme za dobrovolnou cenu prodávat kvalitní dobroty, jejichž výtěžek půjde plně ve prospěch Konta Bariéry. Dobroty jsou prvotřídní kvality. Můžete si vybrat mezi Domácími dobrotami bez lepku nebo úžasným pečivem od Pekařství Jan Mašek. Tentokrát budeme pomáhat spolu s Kontem Bariéry sourozencům Davidovi a Patrikovi, kteří jsou oba od narození nedoslýchaví.

Potkáte se tu také s patronkou projektu herečkou Evou Čížkovskou.

Mlsejte pro dobrou věc.

knihy
28

Máte ji přečtenou?
Darujte ji!

Udělejte knihami, které už nepotřebujete, radost seniorům 28. 4. 2016 od 16 do 19 hodin v pasáži Myslbek.cremieux
01

Nový obchod Myslbeku:
Cremieux

Historie francouzské módní značky Cremieux sahá do roku 1976, kdy zakladatel značky Daniel Cremieux otevřel první prodejnu v Saint-Tropez. Dokonalý pánský styl nabízející klasickou, ale i zároveň moderní neformální eleganci plnou promyšlených detailů té nejvyšší kvality. To je podstatou značky Cremieux, kterou spojuje kosmopolitní energie New Yorku a pařížský glanc. V současnosti má Cremieux 1000 prodejních míst po celém světě a od 1. dubna otevírá svou první prodejnu v České republice právě v MYSLBEKU.

alove
25

Nový obchod Myslbeku:
ALOve

ALOve je značka pro ty, kteří objevují a obdivují svět diamantů. V této známé české klenotnické společnosti si můžete vychutnat atmosféru netradičního konceptu a vyzkoušet nadčasovou klasiku i krásné, jemné, módní šperky a zásnubní prsteny s diamanty a drahými kameny, které vyrábějí mistři zlatníci v pražském klenotnickém ateliéru s dvacetiletou tradicí. V ALOve budete mile překvapeni jak příjemným personálem a prostředím, tak i cenou a kvalitou. Nyní také v MYSLBEKU!

dobro-ty
11

Dobro+ty pro charitu
Čtvrtek 17.3., od 8.30 hod.

Projekt na pomoc handicapovaným pokračuje i v tomto roce.

Zastavte se ve čtvrtek 17.3. v pasáži Myslbek a kupte si dobrou snídani nebo něco ke svačině. Tento den tam totiž budeme za dobrovolnou cenu prodávat kvalitní dobroty, jejichž výtěžek půjde plně ve prospěch Konta Bariéry. Dobroty jsou prvotřídní kvality. Můžete si vybrat mezi Domácími dobrotami bez lepku nebo úžasným pečivem od Pekařství Jan Mašek. Potkáte se tu také s patronkou projektu herečkou Evou Čížkovskou. Mlsejte pro dobrou věc.

velikonoce
08

Velikonoce inspirované módou
18. - 28.3. 2016

Nenechte si ujít naprosto originální výstavu obřích kraslic, které pro nás vytvořili tvůrci z Fler.cz, největší prodejní online kanál uměleckých a rukodělných výrobků. K vidění bude deset velikonočních vajec o velikosti 120 cm, které inspirovala nejen móda.

valentyn-srdce
23

Máme nový rekord!

Na Valentýna jsme se pokusili vytvořit rekord v největším květinovém srdci a povedlo se!

Úspěšný rekord proběhl v pátek 12. 2. dopoledne za asistence agentury Dobrý den, která rekord zaregistrovala. V neděli 14. 2. se pak návštěvnící mohli zvěčnit fotografem se svojí láskou u srdce z růží a růžové srdce jsme postupně proměnili na srdce ze zamilovaných fotografií. Celá akce probíhala ve spolupráci se Střední odbornou školou stavební a zahradnickou.

www.youtube.com/watch?v=JrLIC4nKvZY

slavnostni-liceni
25

Plesová sezona je v plném proudu.

Jak na slavnostní líčení nejen pro tuto příležitost? Sledujte další díl Pop Up TV Myslbek s Mischel double W.
www.youtube.com/watch?v=x-DxRdUCib8

pece-o-plet
12

Pop Up TV pokračuje

I v roce 2016 pokračuje naše Pop Up TV Myslbek a my jsme rádi, že to bude právě slovenská blogerka Mischel double W, která vám v novém díle názorně ukáže, jak pečovat o pleť v zimě.
youtu.be/PWdQ10w7KM0

Barbour
10

Značka Barbour nyní
nově v Myslbeku

Obchod s britskou módou značky Barbour nyní nově naleznete v Nákupní pasáži Myslbek. Barbour nabízí širokou škálu kvalitního a nadčasového oblečení, které dozajista potěší obdivovatele nezaměnitelné britské elegance a proslulých povoskovaných bund tzv. waxed jacket, které si zamilovala i britská královská rodina.

asijska-kava
24

Asijská káva podle Chopsticks

Jak na tradiční asijskou kávu? Blogerky Chopsticks odtajnily postup exkluzivně pro Pop Up TV Myslbek.
youtu.be/L3BkDwoKUpY

ty-pro-charitu
20

Dobro + ty pro charitu

Akce již proběhla. Další se uskuteční na konci ledna. Budeme mít pro vás připravené výborné pečivo na snídani či k odpolední kávě. Pečivo si zakoupíte za Vámi určenou cenu, která půjde ve prospěch Konta Bariéry.
Mlsejte a pomáhejte.

pho-bo
20

Polévka Phở bò podle Chopsticks

Jak na populární asijskou polévku phở bò? To se dozvíte od blogerek Chopsticks ve videu Pop Up TV Myslbek.
youtu.be/sPUnANq9tuc

blogers
18

Druhý díl Pop Up TV Myslbek s Bloges Robes

Jakou výzvu přijaly holky z Bloges Robes v Nákupní Galerii Myslbek jste mohli vidět v 1. díle. Teď se můžete podívat jak tato výzva dopadla v díle druhém.

blogers
16

První díl Pop Up TV Myslbek je tady!

Nikol Moravcová, Kristyna Poliček a Míša Štoudková, známé jako Bloges Robes, natáčely 6. a 7. listopadu první díl naší nové Pop Up TV Myslbek. A jak to celé dopadlo? Podívejte se sami: youtu.be/v8laaFMIKew

A nezapomeňte sledovat náš Facebook, kde najdete spoustu fotek ze zákulisí!

cistic-bot
05

Čistič bot v Myslbeku

Čisté boty jsou vizitkou každého z nás a v Myslbeku jsme si toho plně vědomi. Proto u nás během podzimní a zimní sezóny najdete jediného čističe bot v Praze, pana Michala Grivalského.

kofi-kofi
19

Kvalitní káva nyní nově
v Myslbeku

Máte chuť na výbornou a kvalitní kávu? Ta nyní na vás čeká v pasáži Myslbek od profesionálů z Kofi Kofi. Kávu vám připraví profesionálové v KofiTrucku kdykoli budete mít chuť. Zastavte se, je opravdu skvělá.